>

polecamy zimą - Salon Urody Image Renata Zbaraszewska

Przejdź do treści

Zapraszamy do skorzystania z jesiennej oferty Salonu Image.


Długie jesienne wieczory sprzyjają zabiegom relaksacyjnym w otoczeniu świec i przyjemnych aromatów. Polecam nawilżające zabiegi mocno odżywcze (świetne przygotowanie do zimy) np. Thalgo Aromatherapy (algi + olejki eteryczne) lub Terre Mer (cudowny rytuał na twarz). Jesień to dobry czas na zabiegi złuszczające, odnawiające skórę.

Image-liść

Ich intensywność dobieramy indywidualnie, zależnie od problemu i rodzaju cery. Oferta tego typu zabiegów jest u nas bardzo szeroka. Od delikatnych zabiegów z kwasami owocowymi przez mikrodermabrazję diamentową po peelingi chemiczne wysokostężone.
Dają one odczuwalną odnowę skóry, poprawiają jej koloryt, wygładzają i zwiększają wchłanianie substancji aktywnych z kremów i masek.
 Wieczorem, po długim dniu pracy zapraszam na chwilę zapomnienia - zabieg spa na ciało. Totalne odprężenie i ukojenie zmysłów. Najbardziej lubiany u nas to orientalny rytuał Indoceane,
z nutą piżma.

Zanim nadejdą mrozy zadbajmy o dłonie i stopy. Odżywcze kompresy z masek i parafiny poprzedzone aromatycznym peelingiem doskonale nawilżą skórę, przez co będzie ona bardziej odporna. A w domu to już tylko dobra książka, kocyk i herbatka :)

Image-liść-2


W każdej kwestii służymu fachowym doradztwem i życzymy pięknej polskiej złotej jesieni.


Wróć do spisu treści