>

akryl i żel UV - Salon Urody Image Renata Zbaraszewska

Przejdź do treści
Oferta > stylizacja paznokci

Akryl i żel UV

Alternatywa dla osób mających problemy z paznokciami (kruchość, rozdwajająca się płytka, łamliwość) lub dla Pań ceniących wygodę i mających mało czasu. Zabieg bowiem trzeba powtarzać średnio co 3-4 tygodnie, w zależności od szybkości wzrostu naturalnych paznokci. Na naturalną płytkę nakładamy masę żelową bądź akrylową. Przedłużamy ją w zależności od oczekiwań klientki. Możemy wykonać paznokcie jednokolorowe (klasyczne, które malujemy lakierem), trwały frencz, bądź zdobienia. Po 3-4 tygodniach uzupełniamy odrost naturalnego paznokcia.Image-akryl-żel

Tipsy naturalne - wyglądają jak naturalne długie paznokcie i można je dowolnie malować. Lakier na tipsach trzyma się dwa tygodnie, a nawet dłużej. Do zmywania lakieru należy stosować zmywacze bez acetonu. Aceton może rozpuszczać sztuczną warstwę, a tym samym trwale uszkodzić tipsa.

Tipsy french - piękne paznokcie z biała końcówką, modne przez cały rok, idealne do ślubu. Można je nawet delikatnie ozdobić. Istnieje jeszcze odmiana funny french, z kolorowymi końcówkami, która ostatnio staje się coraz bardziej popularna, szczególnie wśród młodych osób.

Tipsy kolorowe - kolorowy akryl lub żel oraz wszelkiego rodzaju ozdoby, szkiełka, brokaty, cyrkonie ..., zrobione na stałe. Nie ma tutaj żadnych ograniczeń w ozdabianiu paznokci. Nie trzeba ich już malować i są ładne przez cały czas.

Zdjąć tipsy może tylko stylistka, gdyż sztuczna warstwa zbyt silnie przylega do naturalnej płytki i zrywając ja samodzielnie można zerwać wierzchnią część paznokcia. W salonie rozpuszcza się akryl w specjalnym płynie, a żel należy umiejętnie spiłować.

Żel, akryl jako ratunek dla obgryzających paznokcie - naturalna płytka ma szansę odrosnąć pod tipsem i stać się zdrowszą. Osoby, mające pofalowaną płytkę paznokcia mają szansę, że po zdjęciu tipsów płytka będzie gładsza.


Porady

Tipsy mogą trzymać się słabiej a nawet odpadać jeśli: stosujesz terapie hormonalną, zażywasz niektóre leki, masz tzw. tłustą płytkę paznokciową. Również u kobiet w ciąży lub karmiących piersią mogą wystąpić problemy.


Image-akryl-żel

Paznokcie akrylowe lub żelowe można nosić tak długo jak się ma na to ochotę. Należy je dopełniać co około 3-4 tygodnie - gdyż odrastają.

Aby paznokcie akrylowe dłużej pozostały piękne należy często wcierać w nie oliwkę, będą one dłużej sprężyste i nie będą łatwo się łamały. Nie należy samodzielnie poprawiać tipsów, można je zniszczyć, a nawet uszkodzić naturalną płytkę paznokcia.


Piękne i zadbane dłonie każdego dnia

Wróć do spisu treści