>

Zabiegi na ciało- body health - Terapia próżniowa BHS 301 - Salon Urody Image Renata Zbaraszewska

Przejdź do treści
Oferta > endermologia
Image-body-health-bhs-baner


Zabiegi na ciało Body Health System


Zabiegi te obejmują masaż i redukcję cellulitu oraz miejscową otyłość metodą terapii próżniowej, polegającej na zasysaniu próżnią powierzchniowych warstw skóry. Nowoczesna głowica ssąca z ruchomymi rolkami stymuluje do działania struktury skórne i podskórne, aktywuje krążenie limfatyczne, żylne i tętnicze.
Turbina wytwarza siłę ssącą o stałym przepływie, która chroni skórę i tkanki przed uszkodzeniem oraz zapewnia lepsze rezultaty przy mniejszej liczbie sesji. Zabieg DERMO HEALTH® oferuje efektywne rozwiązania do walki z: cellulitem (we wszystkich stadiach) oraz miejscową otyłością. Jednocześnie modeluje ciało i zmniejsza jego objętość. Drenaż limfatyczny mobilizuje tkanki skóry i stymuluje mikrokrążenie, eliminuje płyny nagromadzone w obszarach poddanych zabiegowi.

Korzyści zabiegu:

  • zmniejszenie nierówności na skórze,

  • widoczne zmniejszenie cellulitu - także zaawansowanego (2 i 3 stopień). Zabieg powoduje drenaż limfatyczny, który eliminuje nagromadzone płyny w obszarach dotkniętych cellulitem,

  • znaczna redukcja obwodu,

  • zwiększenie siły mięśni,

  • poprawa krążenia krwi.


czas trwania - ok. 60min.
                    
częstotliwość - 2-3x w tygodniu, następnie 1x w miesiącu

ilość - 12-20

Image-body-health-bhs-baner-ciało

BODY HEALTH zwiększa krążenie płynów i ta poprawa jest odczuwalna już przy pierwszej sesji . Widocznie zwiększa się diureza, ponieważ cząsteczki kwasów tłuszczowych są usuwane w naturalny sposób (z moczem). Każda sesja zwiększa diurezę u klientki. Razem z nadmiarem wody usuwane są toksyny, które powodują zwiększanie się cellulitu. Optymalne wyniki uzyskuje się po 2 miesiącach, czyli po typowym leczeniu składającym się z dwóch sesji zabiegowych co tydzień.


do każdego zabiegu Body Health pacjentka zakłada specjalniezaprojektowany kostium

Image-body-health-bhs-baner-zabieg
Wróć do spisu treści