>

Revitalash - gwiazdy - Salon Urody Image Renata Zbaraszewska

Przejdź do treści
Oferta > revitalash

Gwiazdy i Revitalash


Marka Revitalash jest obecna w Hollywood oraz na wyjątkowych wydarzeniach tj. Nagrody Emmy, Złote Globy, Nagrody MTV, rozdanie Oskarów.
Zobacz wybrane gwiazdy, które zaufały Revitalash poniżej
:Paula Abdul


Paula Abdul(ur. 19 czerwca 1962 roku w San Fernando), piosenkarka, aktorka, tancerka i choreograf. Jej ojciec Harry Abdul jest z pochodzenia Żydem z Syrii, natomiast jej matka pochodzi z Kanandy. Paula dorastała w San Fernando i Hollywood. Już od siódmego roku życia śpiewała i tańczyła w grupie muzyczno-teatralnej i podróżowała wokół Stanów Zjednoczonych Ameryki.
Ostatnie filmy, w których grała to: „Bratz: The Movie”, „Less Than Perfect” i „That So Raven”. Obecnie jest jurorką w programie American Idol.

Image-revitalash-odżywka-na-rzęsy-gwiazdy

Marcia Cross


Marcia Anne Cross, urodzona 25 marca 1962 roku w Marlborough, w stanie Massachusetts, USA jest znaną amerykańską aktorką telewizyjną i filmową.
Jedna z trzech córek Marka i Janet Cross już jako dziecko chciała zostać aktorką. Po ukończeniu   Juliard School w Nowym Jorku, w 1984 roku rozpoczęła karierę na srebrnym ekranie. Na dużym ekranie po raz pierwszy pojawiła się u boku Roba Lowa w dramacie „Zły wpływ”. Sukces przyszedł wraz z rolą psychopatycznej dr Kimberly Mancini w serialu „Merlose Place”. Marcia zrobiła sobie przerwę na naukę zawodu i skończyła psychologie na Antioch Universyty w Los Angeles. Zaraz po tym otrzymała jedną z głównych ról w miniserialu TV „Eastwick”. Gdy dowiedziała się o przygotowywanej przez ABC produkcji „Gotowe na wszystko”, serialu o niezwykłych kobietach z luksusowego przedmieścia, prowadzących prywatne śledztwo w sprawie samobójstwa przyjaciółki, natychmiast zgłosiła swój akces. Serial stał się międzynarodowym hitem, a rola Bree Van De Kamp przyniosła jej uznanie i nominacje do prestiżowych nagród Emmy, Złotego Globu oraz Złotej Satelity.

Image-revitalash-odżywka-na-rzęsy-gwiazdy

Jessica Simpson


Jessica Ann Simpson urodziła się 10 lipca 1980 roku w Abilene w stanie Texas. Jest amerykańską piosenkarka i aktorką. Zadebiutowała na scenie w wieku 19 lat swoją płytą „Sweet Kisses”. Album ostatecznie uplasował się na 25 miejscu listy Billboard, co jak na debiut młodej wokalistki było sporym  osiągnięciem. O Jessie zrobiło się głośno, gdy wystąpiła ze swoim mężem w reality show „Newlyweds: Nick and Jessica”, w którym wszyscy mogli podglądać życie małżeństwa. W 2004 roku nagrała plytę „In The Skin”, która okazała się sukcesem i sprzedała się w 7 milionach egzemplarzy.
Dużą popularność przyniósł jej również film „Pracownik miesiąca”, w którym zagrała rolę ukochanej głównego bohatera.

Image-revitalash-odżywka-na-rzęsy-gwiazdy

Jackie CollinsUrodziła się 4 października 1937 roku w Londynie. Brytyjska pisarka powieści sensacyjno-obyczajowych.Miała 15 lat, gdy opuściła rodzinny dom. Pojechała do siostry Joan(znanej m.in. jako Alexis z „Dynastii”), która odnosiła już sukcesy w Hollywood. Jackie Collins zasłynęła powieściami ze świata Hollywood, których akcja toczy się w świecie ludzi bogatych i sławnych. Przełożone na 40 języków, ukazały się w wielomilionowych nakładach. Wiele z nich doczekało się ekranizacji, jak choćby słynne '”Żony Hollywoodu”, czy „Uśmiechy losu”. W swoich książkach często pisze o ludziach, którzy z jakichś przyczyn znaleźli się w kryzysie,   ale walczą o pieniądze i sławę. Jej bohaterki zawsze są silne i niezależne.

Image-revitalash-odżywka-na-rzęsy-gwiazdy

Olivia Wilde


Olivia Wilde (ur. 10 marca 1984 roku w nowym Jorku). Jest córką dziennikarza Andre Cockburna i wnuczką pisarza Clauda Cockburna. Uczęszczała do Philips Academy. Po studiach przeniosła się do Los Angeles. Przez jakiś czas pracowała tam w agencji castingu. Polskiej widowni znana jest z roli zbuntowanej nastolatki w serialu dla młodzieży „Życie Na Fali”, oraz lekarki w popularnym serialu „Dr House”.

Image-revitalash-odżywka-na-rzęsy-gwiazdy

Brenda Strong


Urodziła się 25 marca 1960 roku w Brightwood w USA. Jest amerykańską aktorką, ale także populyzatorką jogi. Znana przede wszystkim jako Mary Alice Young w serialu „Gotowe na. wszystko”. Brenda Strong wychowywała się w Portland, później wyjechała do Arizony, tam ukończyła Arizona State University, uzyskując licencjat  z muzyki.
Jest również zdobywczynią tytułu Miss Arizony roku 1980. Znane produkcje z jej udziałem to: „Dallas”, „Zdrówko”, „Miasteczko Twin Peakse”, „Ich Pięcioro”, „Ostry Dyżur”, „Siódme Niebo”, „Jezioro Marzeń”.

Image-revitalash-odżywka-na-rzęsy-gwiazdy

Keri Hilson                                                                                                              


Keri Lynn Hilson (ur. 27 października 1982 roku w Atlancie w stanie Georgia). Jest amerykańską piosenkarką R&B oraz autorką wielu tekstów piosenek.
Keri Hilson pisze muzykę dla indywidualnych artystów od 2001 roku. Stworzyła utwory m.in. dla: Chrisa Browna, Britney Spearse, Mary j. Blige, The Pussycat Dolls, Kelly Rowland oraz Timbalanda. Dotychczas jej największym hitem było: „The Way I Are” nagrane wraz z Timbelandem. Artystka współpracowała również z Justinem Timberlake'iem oraz Nelly Furtado.

Image-revitalash-odżywka-na-rzęsy-gwiazdy

Sofia Milos


Sofia Milos (ur. 27 września 1965 roku w Zurychu) - amerykańska aktorka. Matka była Greczynką, ojciec Włochem. Znana z postaci detektyw Yeline Salas w „CSI: Kryminalne Zagadki Miami”, w której gra owdowiałą szwagierkę Horatio Caine.

Image-revitalash-odżywka-na-rzęsy-gwiazdy

Penny Marshall


Carole Penny Marschall (ur. 15 października 1942 roku w Nowym Jorku), amerykańska reżyserka, producentka i aktorka filmowa pochodzenia włosko-angielsko-szkockiego.
Najpierw zdobyła popularność jako aktorka, występując w serialach telewizyjnych („The Odd Couple”, Laveme and Shirley”). Od połowy lat osiemdziesiątych jest znaną reżyserką filmów fabularnych, z których chyba największą sławę zdobył przejmujący obraz z Robertem de Niro i Robinem Wiliamsem, „Przebudzenia”.

Image-revitalash-odżywka-na-rzęsy-gwiazdy

Rosanna Arquette


Najstarsza z pięciorga dzieci aktora Lewisa Arquette i Oliwii Mardii Nowak(zm. 8 sierpnia 1997 roku na nowotwór złośliwy sutka)-Żydówki polskiego pochodzenia.
Na scenie debiutowała już w wieku 15 lat. Prawdziwym sukcesem stała się rola zagubionej Jill Rosen, zafascynowanej hipisowskim modelem życia, pozbawionym moralizatorstwa studium młodzieżowej kultury lat 60. Spotkała się m.in. z Madonną na planie komedii „Rozpaczliwie Szukam Susan”. Bywa obsadzana w rolach trzpiotek, a także kobiet rozchwianych, które lądują w dziwacznych konstelacjach osobistych. Ciekawostką jest to, iż wokalista zespołu Toto, Steve Lukather, z którym się spotykała dedykował jej piosenkę „Rosanna”.

Image-revitalash-odżywka-na-rzęsy-gwiazdy

Jodi Lyn O'Keefe


Urodziła się 10 października 1978 roku w Cliffwood, w stanie New Jersey. Posiada irlandzkie, czeskie, polskie, austriackie i szwedzkie korzenie. Jodi Lyn swoje pierwsze kroki stawiała w modelingu, co jak twierdziła dodało jej pewności siebie i przysporzyło nowych przyjaciół.
Artystka po pewnym czasie odeszła ze szkoły katolickiej, w której się uczyła, by występować w operze mydlanej „Another World”. Następnie dostała rolę Cassidy, córki tytułowego bohatera serialu telewizyjnego „Nash Bridges”, gdzie występował również Don Johnson. W roku 1998 zadebiutowała na dużym ekranie, pojawiając się na drugim planie w horrorze „Halloween 20 lat później”, w reżyserii Steve'a Minera. W 2007 roku dołączyła do obsady popularnego na całym świecie serialu „Skazany na śmierć”.

Image-revitalash-odżywka-na-rzęsy-gwiazdy

Fergie


Stacy Ann Ferguson urodziła się 27 marca 1975 roku w Hacienda Heights. Jej przodkowie wywodzili się z Irlandii, Szkocji i Meksyku. Jest ona znaną amerykańską piosenkarką R&B i pop oraz autorka tekstów muzycznych.
Fergie wychowywana była w typowo katolickiej rodzinie, co nie przeszkodziło jej w okresie dorastania być członkiem meksykańskiego gangu.
W roku 2003 Ferguson dołączyła do grupy Black Eyed Peas, co uczyniło z niej osobę znaną i popularną. Po dwóch hitach nagranych z Black Eyed Peas, Fergie zaczęła pracować nad własnym, solowym krążkiem, który również zdobył ogromną popularność. W swoim dorobku artystycznym ma m.in. 3 statuetki nagrody Grammy,jak i wiele nagród muzycznych stacji telewizyjnych, w tym MTV.

Image-revitalash-odżywka-na-rzęsy-gwiazdy

AnnaLynne McCord


Urodziła się 21 lipca 1987 roku w Atlancie, w Georgii, jest amerykańską aktorką i modelką. Uczyła się w domu i w wieku 15 lat ukończyła szkołę średnią. Zadebiutowała w 2007 roku w filmie „Dzień żywych trupów”. Pojawiła się gościnnie w serialu „Krok od domu”. Dalsze projekty, w których pojawiła się gościnnie, to: „Brzydula Betty” i „CSI: Miami”. Jednak największą popularność przyniósł jej serial „90210”, w którym gra Naomi Clark.

Image-revitalash-odżywka-na-rzęsy-gwiazdy

Cloris Leachman


Urodziła się 30 kwietnia 1926 roku w Des Moines. Jest znaną amerykańską aktorką filmową, teteralną i telewizyjną. Zdobywczyni Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej za rolę w filmie „Ostatni seans filmowy”.
Jako jedyna aktorka, Cloris Leachman zdobyła pięć nagród Emmy, w pięciu różnych kategoriach. Warto również wspomnieć, że w 1946 roku została wybrana Miss Chicago. Brała udział w amerykańskiej edycji „Tańca z gwiazdami”, jako najstarsza uczestniczka.

Image-revitalash-odżywka-na-rzęsy-gwiazdy

Kendra


Kendra Leigh Wilkinson, urodzona 12 czerwca 1985 roku - amerykańska modelka, znana głównie z występu w programie „The Girls Next Door”. W Polsce program emitowany jest na programie E! I MTV. Pojawiła się również na wielu okładkach topowych amerykańskich magazynów. Kilka razy pojawiła się na okładce „Playboy”, co było dla niej dużym osiągnięciem i spełnieniem marzeń. Obecnie występuje we własnym programie „Kendra”, który pokazuje jej życie, po opuszczeniu rezydencji Playboya i przygotowania do ślubu.

Image-revitalash-odżywka-na-rzęsy-gwiazdy

Kara DioGuardi


Kara Elizabeth DioGuardi, urodzona 9 grudnia 1970 roku jest znaną amerykańską wokalistką, producentką muzyczną, a także osobowością telewizyjną, która pomagała przy tworzeniu wielu znanych i odnoszących międzynarodowy sukces utworów. Komponuje muzykę głównie do piosenek pop-rockowych i dance. DioGuardi pracowała m.in. z : Celine Dion, Kelly Clarkson, Davidem Archuletą i Paulą Abdul. Obecnie jest czwartym jurorem w ósmym sezonie programu American Idol.

Image-revitalash-odżywka-na-rzęsy-gwiazdy

Jean Smart


Jean Smart, urodziła się 13 września 1959 roku. Jest znaną amerykańską aktorką. Jej najpopularniejsze filmy to: „Garden State”, „Sweet Home Alabama”, „The Kid”.

Image-revitalash-odżywka-na-rzęsy-gwiazdyTreści i materiały tej strony, w tym zdjęcia, są chronione przepisami ustawy Prawo autorskie. Zdjęcia i materiały pochodzą ze strony http://www.revitalash.com.pl


Wróć do spisu treści