>

Revitalash -najczęściej zadawane pytania - Salon Urody Image Renata Zbaraszewska

Przejdź do treści
Oferta > revitalash

Najczęściej zadawane pytania

1. Jak stosuje się odżywkę stymulującą wzrost rzęs i brwi RevitaLash®ADVANCED?

Image-revitalash-odżywka-na-rzęsy-pytania

RevitaLash®ADVANCED stosuje się na noc po dokładnym demakijażu, na czystą (umytą wodą z delikatnym mydłem) i suchą skórę powiek. Niewielką ilość preparatu nanosimy jednym pociągnięciem aplikatora tuż u nasady rzęs. Można stosować na górną i dolną powiekę oraz brwi. Czekamy aż preparat   wchłonie   się,   oczywiście  nie   pocieramy  oczu  i  możemy  iść  spać. W razie dostania się produktu do oczu obficie przemywamy wodą. Produkt zalecany również po zakończonej chemioterapii. Odżywkę można stosować na przedłużone i zagęszczone rzęsy, ponieważ nie rozpuszcza kleju.


2. Kiedy widać pierwszy efekt zastosowania RevitaLash®ADVANCED i jak długo prowadzić kurację?

Badania kliniczne pokazują znaczną poprawę wyglądu rzęs już po 3 tygodniach stosowania. Ponad 97% badanych zauważyło znaczną poprawę wyglądu rzęs. Ponad 94% stwierdziło, że ich rzęsy stały się bardziej witalne i pełne młodości. Pierwszy rezultat można zaobserwować już po 4-6 lub 8 tygodniach, a potem należy kontynuować kurację do osiągnięcia oczekiwanych efektów. Najbardziej spektakularny efekt osiąga się po 5 miesiącach codziennej kuracji, a następnie dla podtrzymania efektu stosuje się 2-4 razy w tygodniu. Efekty i bezpieczeństwo działania zostały udowo-dnione przez pięć niezależnych instytutów badawczych.


3. Jak najlepiej stosować RevitaLash®ADVANCED aby mieć stale świetny efekt?


Po kilkumiesięcznej codziennej kuracji zaleca się stosowanie odżywki dwa lub cztery razy w tygodniu dla podtrzymywania efektu. Rzęsy rosną i średnio wymieniają się, co trzy miesiące, dodatkowo są w różnym cyklu wzrostu: katagen, anagen, telogen. W związku z tym należy podtrzymywać efekt kuracji. Aby utrzymać efekt (stosowanie 2-4 razy w tygodniu) potrzeba średnio jednego opakowania 3,5ml na rok, co w przeliczeniu na miesięczny koszt wynosi około 25zł.
Dla przypomnienia całe opakowanie 3,5 ml wystarcza na około 6 miesięcy codziennej kuracji (średni koszt 55zł na miesiąc).


4. Dlaczego RevitaLash®ADVANCED jest dostępny wyłącznie w gabinetach kosmetycznych, SPA i medycyny estetycznej?

Produkty RevitaLash w gabinecie medycyny estetycznej, kosmetycznym i spa to długoterminowe zadowolenie i spek- takularny efekt naturalnych rzęs oraz ekscytująca przygoda, w której lekarz, wizażystka, kosmetyczka razem z klientem obserwuje efekty kuracji RevitaLash. Dzięki gwarantowanej satysfakcji działania RevitaLash, między gabinetem a jego klientami buduje się pozytywny wizerunek dający obustronną i długoterminową satysfakcję. Dostępność  RevitaLash w gabinetach daje możliwość interakcji i weryfikacji oczekiwanych rezultatów. Liczy się 100% zadowolenia z kuracji.


5. Czy stosując kurację RevitaLash ®ADVANCED mogę robić hennę rzęs?

Tak, nie ma żadnych przeciwwskazań. Po zastosowaniu RevitaLash rzęsy są mocniejsze, grubsze, henną możemy podkreślić efekt zastosowania RevitaLash.


6. Czy podczas kuracji odżywką RevitaLash® ADVANCED mogę wykonywać codzienny makijaż?

Tak, ponieważ cała kuracja i jej działanie odbywa się w nocy. Do wykonania makijażu polecamy RevitaLash® Volumizing Mascara oraz odżywczą bazę pod tusz RevitaLash® Prefect Primer, które są uzupełnieniem kuracji na dzień.


7. Jak długi jest termin przydatności RevitaLash®ADVANCED?

Termin przydatności po otwarciu produktu to 12 miesięcy.


8. Czy w czasie chemioterapii mogę rozpocząć kurację odżywką RevitaLash®ADVANCED?

Zalecamy stosowanie produktu po zakończonej chemioterapii, ponieważ badania kliniczne produktu nie obejmują osób w trakcie chemioterapii. Osoby będące w trakcie chemioterapii powinny konsultować zastosowanie nowych produktów z lekarzem prowadzącym.


9. Noszę szkła kontaktowe czy mogę stosować RevitaLash®ADVANCED?

Stosowane zgodnie z instrukcją serum RevitaLash nie dostaje się do oczu i jest bezpieczny dla osób noszących szkła kontaktowe.


10. Mam przedłużane rzęsy czy mogę stosować odżywkę RevitaLash®ADVANCED?

Tak, w czasie noszenia przedłużanych rzęs można stosować odżywkę RevitaLash, ponieważ odżywka nie rozpuszcza kleju.


11. Jaki jest skład odżywki RevitaLash® ADVANCED?

Skład najnowszej formuły RevitaLash® ADVANCED zawiera opracowane przez zespół doktora Brinkenhoffa jeszcze bardziej aktywne molekuły pochodnych nienasyconych kwasów karboksylowych, wyciągi roślinne m. in. palma sabałowa, żeń-szeń, zielona herbata, pszenica, nagietek lekarski, uzupełnione o działanie aktywnych nanopeptydów. Składniki RevitaLash®ADVANCED to: Water/Aqua/EAU, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Panax Ginseng  Root  Extract, Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide, Biotin, Camelia Oleifera Leaf Extract, Swerita Japonica Extract, Biotinyl Tripeptide-1, Octapeptide-2, Calendula Officinalis  Flower  Extract,  Triticum  Vulgare (Wheat)  Protein, Phenoxyethanol,   Chlorphenesin,   Glycerin,   Cellulose  Gum,  Butylene  Glycol,  Pentylene  Glycol,  Phosphoric  Acid, Disodium Phosphate. Działanie RevitaLash ®ADVANCED jest potwierdzone przez 5 niezależnych instytutów bada-wczych. RevitaLash jest przetestowany dermatologicznie, alergologicznie i okulistycznie. Produkty marki Revitalash nie są testowane na zwierzętach.  W Polsce RevitaLash został również przetestowany z sukcesem przez najlepsze kliniki medycyny estetycznej, reprezentowane przez autorytety medyczne oraz przez osoby po chemioterapii. Marka Revita-Lash jest rekomendowana przez certyfikowanych lekarzy medycyny estetycznej oraz Federację Stowarzyszeń „Amazonki”.


12. Mam makijaż permanentny czy mogę stosować odżywkę RevitaLash?

RevitaLash®ADVANCED można stosować na makijaż permanentny. Jednak zaraz po wykonaniu makijażu permanentnego zaleca się odczekanie dwóch tygodni przed przystąpieniem do kuracji odżywką Revitalash, po zupełnym zagojeniu skóry.


13. Czy w czasie ciąży i karmienia można stosować odżywkę RevitaLash® ADVANCED?

Producent nie prowadził badań na kobietach w ciąży i matkach karmiących. W związku z powyższym polecamy zastosowanie produktu już po tym okresie lub konsultację z lekarzem prowadzącym.


14. Czym wyróżnia odżywkę RevitaLash®ADVANCED od innych odżywek?

Marka RevitaLash wprowadziła w 2006 roku pierwszą odżywkę stymulującą wzrost rzęs i brwi na świecie, a działanie RevitaLash®ADVANCED jest potwierdzone przez 5 niezależnych instytutów badawczych w USA i Kanadzie. Wyjątkowy skład RevitaLash® Advanced to aktywne molekuły pochodnych nienasyconych kwasów karboksylowych opracowane przez zespół doktora Brinkenhoffa uzupełnione wyciągami roślinnymi i nanopeptydami.
Wróć do spisu treści