>

Strona domowa - Salon Urody Image Renata Zbaraszewska

Przejdź do treści

Witamy na stronie salonu urody IMAGE Renaty Zbaraszewskiej.

Nasz salon kosmetyczny oferuje swoje usługi w Zielonej Górze  już od 2000 roku. Dzięki pasji i zaangażowaniu, dynamicznie się rozwija. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach specjalistycznych oraz w międzynarodowych targach kosmetycznych.

Pragniemy spełniać najwyższe standardy jakości usług. Oferujemy tylko sprawdzone metody i kosmetyki, gwarantujące Państwu pełne zadowolenie z wykonanej usługi. Nie narażamy naszych Klientów  na niepotrzebne koszty i stratę czasu, oferując produkty czysto marketingowe,  nie dające zadowalających rezultatów.

W ofercie gabinetu znaleźć można zabiegi z zakresu kosmetyki tradycyjnej, takie jak:
oczyszczanie skóry, depilacja, henna, zabiegi parafinowe, makijaż, manicure, pedicure, stylizacja paznokci.

Stale wprowadzamy do naszej oferty nowe zabiegi, bazujące na najnowszych ośiągnięciach kosmetologii. Dzięki temu w salonie możemy zaoferować Państwu "perełki" światowych liderów tj. endermologię BHS 301, mezoterapię bezigłową Acthyderm, microdermabrazję diamentową, kawitację, ultradźwięki i in.

Posiadamy pełną ofertę zabiegów pielęgnacyjnych renomowanej firmy Thalgo. Złuszczanie naskórka kwasami owocowymi przeprowadzamy w oparciu o produkty XYLOGIC ( dostępne  wyłącznie w wyselekcjonowanych gabinetach kosmetycznych i gabinetach medycyny estetycznej ). Jako jedni z pierwszych w Zielonej Górze wprowadziliśmy manicure hybrydowy. Gabinet specjalizuje się również w zdobieniu paznokci (manicure fantazyjny) oraz w stylizacji metodą akrylową i żelową.

Dużą wagę przywiązujemy do czystości i dezynfekcji. Tam gdzie to możliwe stosowane są materiały jednorazowe.


Image-Renata-Targi

Największą nagrodą, dla mnie jako właścicielki, jest wierność klientów i ich zadowolenie.


Cieszymy się sporą grupą stałych Klientów i będzie nam niezwykle miło zaprosić Państwa do tego grona. Miła atmosfera i profesjonalizm wykonywanych usług, są dwoma głównymi składnikami dla których warto skorzystać z oferty naszego salonu.

Zachęcam, aby znaleźć chwilę dla siebie – na regenerację ciała i duszy.
Zadbamy o Pańswtwa komfort i otoczymy profesjonalną opieką.

Image-podpis-Renata
Wróć do spisu treści