>

black lashes rzęsy 1:1 z jedwabiu - Salon Urody Image Renata Zbaraszewska

Przejdź do treści
Oferta > zabiegi > podstawowe
Image-black-lashes
Image-black-lashes

Dbamy o piękno Twojego spojrzenia!

Bądź piękna z nowymi rzęsami bez konieczności radykalnej zmiany stylu życia! Black Lashes® to profesjonalna metoda przedłużania rzęs. Rzęsy przyklejane są pojedynczo, wyglądają i zachowują się jak naturalne.


Czym wyróżnia się przedłużanie rzęs metodą BLACK LASHES?

Przedłużanie rzęs metodą Black Lashes® to profesjonalny zabieg polegający na pojedynczym przyklejaniu rzęsy Black Lashes® do rzęsy naturalnej. Dzięki swojej elastyczności rzęsy zachowują się i wyglądają jak naturalne. Procedura metody Black Lashes® 1:1 jest wyjątkowo precyzyjna, dzięki czemu gwarantuje naturalny i trwały efekt. Bezbolesny i relaksujący zabieg zajmuje od 60 do 180 minut. Rzęsy Black Lashes® są wodoodporne. Można z nimi pływać, ćwiczyć, korzystać z zabiegów w saunie, gdyż dzięki swojej strukturze pozostają nienaruszone. Efekt przedłużenia i pogrubienia osiąga się bez konieczności stosowania tuszu.

Image-black-lashes

Czy jesteś bezpieczna z BLACK LASHES?

Produkty oraz aplikacja rzęs Black Lashes® zostały opracowane przez grono ekspertów, w celu spełnienia najwyższych standardów bezpieczeństwa oraz jakości, aby uzyskać doskonały efekt końcowy. Dlatego aplikacja wykonana na produktach Black Lashes® przez przeszkolony personel w naszym salonie jest w 100% bezpieczna. Przeciętnie, życie jednej rzęsy to okres około 2,5 miesiąca, a na jej miejsce wyrasta nowa. Oznacza to, że rzęsy odnawiają się. Zabieg wykonywany na sprawdzonych i certyfikowanych produktach Black Lashes® jest bezbolesny i nie wpływa na stan powiek i rzęs.

Czy rzęsy BLACK LASHES zapewniają najlepszą jakość?

Black Lashes® to produkty o najwyższej jakości. Rzęsy wykonane są z jedwabiu z domieszką włókna syntetycznego, zapewniając jednocześnie trwałość i odpowiedni profil. W Black Lashes® dostępne są wszystkie możliwe rodzaje rzęs, gwarantując nieskończone możliwości stylizacji. Kleje Black Lashes® są w pełni bezpieczne, nie pozostawiają śladów i są niewidoczne. Black Lashes® to gwarancja naturalnie wyglądających oraz trwałych rzęs.


Pielęgnacja rzęs BLACK LASHES?
O wszelkie porady dotyczące pielęgnacji rzęs Black Lashes® można zapytać swojego stylisty. Z rzęsami Black Lashes® nie musisz zmieniać swojego trybu życia. Jedyna forma pielęgnacji to szczotkowanie rano i wieczorem szczoteczką dostępną w naszych punktach. Zaleca się stosowanie produktów przeznaczonych specjalnie do przedłużanych rzęs, takich jak beztłuszczowy płyn do demakijażu oczu i twarzy.


Jak długo można nosić BLACK LASHES?

Rzęsy Black Lashes® można nosić przez bardzo długi okres. Naturalne rzęsy wypadają i są zastępowane przez nowe przeciętnie co 60 do 90 dni. Dla uzyskania najlepszego efektu należy dopełniać rzęsy co 4 do 5 tygodni. Zabieg uzupełniający zajmuje jedynie od 60 do 90 minut. I tak można bezpiecznie nosić rzęsy przez długie lata.


Image-black-lashes

Jak przygotować się do zabiegu przedłużania rzęs metodą BLACK LASHES?
Przed zabiegiem nie należy podkręcać ani tuszować rzęs. Należy wyjąć szkła kontaktowe i dokładnie umyć rzęsy płynem do demakijażu na bazie wody. Powieki i rzęsy muszą być zupełnie czyste i suche.

Czym wyróżniają się rzęsy BLACK LASHES?

Rzęsy Black Lashes® charakteryzują się trwałym podkręceniem, nawet gdy są wilgotne lub mokre. Utrzymują trwałe podkręcenie ku górze, a nie prosto-poziomo. Rzęsy Black Lashes® nie wymagają szczególnej pielęgnacji, bez trudu zmywa się z nich kurz, tłuszcz oraz resztki makijażu. Dzięki swojej strukturze nie przyciągają ani nie zatrzymują zanieczyszczeń. Specjalnie wyprofilowane idealnie imitują naturalne rzęsy.  Rzęsy Black Lashes® pozwalają na osiągnięcie pięknego, naturalnego wyglądu. Doskonale prezentują się przy każdej okazji.

Image-black-lashes
Wróć do spisu treści