>

thalgo - Salon Urody Image Renata Zbaraszewska

Przejdź do treści
Oferta

                 Witamy w świecie Thalgo


Thalgo - zaufanie dzięki skuteczności


Z wielką radością witamy Państwa w wyjątkowym świecie zdrowia i urody Thalgo. Morski Eden, marka dobrego samopoczucia to tylko wybrany przykład z prasy, opisujący firmę Thalgo.

Image-thalgo-baner

Od ponad 40 lat na świecie, a od 15 w Polsce profesjonalna francuska firma Thalgo jest liderem w dziedzinie SPA i Thalassoterapii na całej kuli ziemskiej. Thalgo jest autorem wielu patentów, które zrewolucjonizowały międzynarodowy rynek kosmetyczny. Thalgo wykorzystuje wyjątkowe dobroczynne właściwości morskiej wody, flory i fauny, tworząc dla Państwa najwyższej klasy preparaty, które każdego roku zdobywają za swoją jakość oraz skuteczność spektakularne i najważniejsze nagrody w Polsce i na świecie.

Thalgo, jako jedna z nielicznych firm, posiada własne nowoczesne laboratoria produkcyjne, spełniajace surowe normy ekologicznej czystości. Produkty Thalgo wytwarzane są na bazie morskiej i ziołowej. Wśród profesjonalnych firm kosmetycznych Thalgo może pochwalić się jedną z najbogatszych ofert, w skład której wchodzi kilkadziesiąt zabiegów na twarz, kilkanaście na ciało, szeroki wachlarz masaży oraz suplementy diety.


Marka Thalgo to gwarancja prestiżu i profesjonalizmu, a logo Thalgo to jedno z najsilniejszych znaków kosmetyki profesjonalnej w Polsce i na świecie. Z myślą o naszych klientach stworzyliśmy wyjątkowy moski świat - świat Thalgo, w którym każdy odnajdzie drogę do samego siebie.

Francuska kosmetyczna marka Thalgo, to jedna z najbardziej znanych i cenionych na całym świecie profesjonalnych marek kosmetycznych, autor holistycznej filozofii, a także wielu patentów, które zrewolucjonizowały profesjonalny rynek kosmetyczny.

Ponad 40-letnie doświadczenie, bogata oferta zabiegowa i najwyższej jakości preparaty na bazie alg i innych morskich składników sprawiły, że już od wielu lat firma Thalgo jest również światowym potentatem w dziedzinie SPA i Thalassoterapii.

Z logo Thalgo pracują najbardziej prestiżowe hotele m.in. Burj-Al.-Arab Tower w Dubaju, Le Meridien Limassol na Cyprze; Blue Palace na Krecie, The Oriental Bangkok w Tajlandii, Villa Thalgo w Australii
.


Zapraszamy do przeglądnięcia oferty profesjonalnych zabiegów na twarz i ciało

(Proszę kliknąć na zdjęciu po dodatkowe informacje !!!)


ZABIEGI THALGO NA TWARZ


ZABIEGI THALGO NA CIAŁO


Poczuj się piękna dzięki zabiegom Thalgo

Wróć do spisu treści