>

Thalgo zabiegi na twarz - Salon Urody Image Renata Zbaraszewska

Przejdź do treści
Oferta

                 Połączenie nauki i natury

Image-thalgo-zabiegi-na-twarz

Thalgo - zaufanie dzięki skuteczności


Z
wiekiem Twoja skóra staje się bardziej delikatna i wrażliwa. Z upływem czasu, na skutek stresu dnia codziennego i niedoborów hormonalnych zaczyna tracić swoją elastyczność. Dotychczas stosowane preparaty nie są już tak skuteczne, przegrywają walkę z czasem i zmarszczkami.

Twoja skóra zaczyna tracić blask! Wymaga intensywniejszej pielęgnacji !

Przesuszona skóra szybko traci blask i witalność, "więdnie" i przedwcześnie się starzeje. Specjalizując się w dziedzinie kosmetologii morskiej od ponad 40 lat, Thalgo wykorzystuje silnie działające aktwyne składniki rodem z morza, aby zachować równowagę witalną i urodę Twojej skóry. Zabiegi Thalgo wykonywane w naszym salonie urody IMAGE przywrócą Twojej skórze blask i witalność. Staną się nieocenionym sprzymierzeńcem  w walce ze zmarszczkami, przyczyniając się do wewnętrznej regeneracji skóry. Nareszcie czas może być Twoim sprzymierzeńcem.


Silnie nawilżajęce składniki aktywne rodem z morza i pochodzące z wnętrza roślin.
Zapraszamy do przeglądnięcia oferty profesjonalnych zabiegów na twarz

(Proszę kliknąć na zdjęciu po dodatkowe informacje !!!)

RE – BALANCING TREATMENT

THALGODERMYL

COLD MARINE PROGRAM

W 100% naturalny zabieg przeznaczony dla skóry tłustej lub mieszanej z tendencją do wy-prysków. Nałożona jako ciepły aksamitny okład maska z alg, oddaje skórze całe swoje bo-gactwo morskich minerałów i witamin. Zabieg delikatnie czyści skórę, uaktywnia krążenie krwi, eliminuje nagromadzone toksyny, zapobiega nadmiernemu rogo-waceniu naskórka i pomaga ustabilizować wydzielanie łoju za pomocą Controlamine® - wyciąg z algi Laminaria.

Intensywny zabieg przeciw-trądzikowy. Thalgodermyl jest zabiegiem leczniczym dla osób z trądzikiem, aby mogły odzyskać zdrową I czystą skórę. Wszystkie testy udowodniły, że działa  przeciwłojotokowo, przeciw-zapalnie i przeciwbakteryjnie. Thalgodermyl pozwala osiągnąć błyskawiczne efekty.

Zabieg „zimnej techniki’ przeznaczony do pielęgnacji skóry reagującej, delikatnej, wrażliwej z rozszerzonymi naczynkami krwio-nośnymi. W zabiegu wykorzystano innowacyjne morskie składniki, takie jak Marine Plankton – bogaty w aminokwasy i minerały, Hyposensine® - kompleks stwo-rzony na bazie mikroorganizmów żyjących w Oceanie spokojnym na głębokości ponad 3000 metrów, ekstrakt z czerwonej algi posiadający wysokie koncentraty oligo – elementów. Zabieg zwię-ksza elastyczność ścian naczyń, stymuluje przepływ krwi, drenuje toksyny, poprawia dotlenienie skóry, podnosi jej próg tolerancji i redukuje reakcję skóry na czynniki drażniące.

HYDRA – MOISTURE SOURCE TREATMENT


AQUARELLE


ALGOMEGA WARM TREATMENT

Intensywnie nawilżający zabieg dla skóry odwodnionej, w którym wykorzystano maskę w formie alginatu w celu intensywniejszej penetracji składników odżywczo – nawilżających. Kompleks Seve Marine®, zawarty w preparatach, działa poprzez naprawę bariery skórnej w celu przywrócenia i utrzymania optymalnego nawil-żenia. Seve Marine® jest wyciągiem z algi Blidingia Minima, który został wzbogacony o ek-strakt z Chodrus Crispus i Imperata Cylindrica. Zabieg ten doskonale nawilża i regeneruje skórę, chroni przed nadmiernżą utratą wody, neutralizuje odczucie nadmiernego napięcia oraz wy-gładza drobne zmarszczki spowo-dowane odwodnieniem skóry. Jak zgodnie twierdzą wszyscy spe-cjaliści w dziedzinie kosmetyki i kosmetologii - nawilżanie to „klucz do piękna” i podstawa w zakresie codziennej pielęgnacji.

Zabieg intensywnie nawilżający dla skór szarych, zmęczonych. Odpo-wiedni na problem worków wodnych pod oczami. Skóra niedożywiona, ze słabym pozio-mem nawilżenia objawia się złą kondycją, wygląda na zmęczoną i często dochodzi w niej do niepożądanych objawów. Między innymi może to być opuchnięcie powiek dolnych, objawiających się woreczkami pod oczami. Przyczyną tego stanu rzeczy często jest zaburzenie krążenia limfatycznego na skórze.

Prawdziwie odżywcza kąpiel dla suchej i bardzo suchej skóry na bazie ekstraktu z mango i oleju z ogórecznika. Perfekcyjnie rege-neruje, zmiękcza i wygładza skórę. Natychmiastowo usuwa uczucie dyskomfortu i ściągnięcia. Kom-pleks Algomega bogaty w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe pomaga w regulacji nawilżenia skóry. Zabieg dos-konale odżywia skórę, przywraca jej komfort i gładkość jedwabiu, wzmacnia funkcje obronne skóry i redukuje nadmierną utratę wody.

ALGOMEGA NUTRITION TREATMENT

FACIAL PEEL WITH BHA I AHA

MODELLING MASK TREATMENT

Odżywczy zabieg dla skóry suchej, odwodnionej. Z powodu upływu czasu lub wpływu szkodliwych czynników (niskie temperatury, słońce, wiatr itp.) skóra szybko traci blask i witalność, brakuje jej uczucia komfortu i miękkości, staje się ściągnięta i szara. Zabieg intensywnie odżywia skórę, daje jej uczucie niezrównanego komfortu. Kompleks Algomega bogaty w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe pomaga w regulacji nawilżenia skóry. Skóra staje się aksamitnie gładka, jest zregenerowana i miękka.

Peeling twarzy z użyciem B.H.A. i A.H.A. Głębsze złuszczanie skóry jest dziś możliwe dzięki kwasom AHA i BHA. Łagodne kwasy mają za zadanie odświeżyć zewnętrzne warstwy naskórka, dzięki czemu uzyskujemy efekt oczyszczenia skóry, jej rozjaśnienia i ogólnej poprawy wyglądu.

Odżywczy zabieg z użyciem termicznej maski penetrującej dla skór mocnych i grubych. Skóra bardzo spójna, gruba lub atroficzna, wymaga użycia metod, które pozwoli na głębszą penetrację preparatów kosmetycznych w głębsze partie naskórka. Firma Thalgo przygotowała dla tego typu skór termiczną maskę penetrującą Modelling Mask. Temperatura penetracji może wzrosnąć do ok. 42 st. C, co umożliwia wprowadzenie składników aktywnych wewnątrz opornej na swobodne wchłanianie skóry. Dodatkowo maska modeluje owal twarzy.

MOISTURE QUENCHING PURITY RITUALT

PURE COLLAGEN VELVET MASK + SEVE MARINE


PURE COLLAGEN EYE PADS

Zabieg oczyszczająco-nawilżający. Skóra w każdym wieku potrzebuje źródła nawilżenia. Brak wody w naskórku może powodować dyskomfort, uczucie ściągania oraz wiele zmian w prawidłowym funkcjonowaniu skóry.

Głębokie nawilżenie i złagodzenie zmarszczek. Kompleks Seve Marine® został pozyskany z algi Blidingia Minima, rosnącej na linii odpływu. Potrafi ona rozwinąć w sobie odporność na stres wodny. Może zmagać się z brakiem wody bez zakłóceń dla swojego metabolizmu nawet 14 dni, dzięki substancjom w swoim organizmie, które zabezpieczając przed wyschnięciem. Seve Marine® działa poprzez uszczelnienie przestrzeni międzykomórkowej, co zabezpiecza skórę przed dehydratacją.

Głębokie nawilżenie i złagodzenie zmarszczek pod oczami. Płaty kolagenu zwierzęcego występują także w wersji na okolice oczu. Można je zastosować samodzielnie w przypadku, gdy intensywnego nawilżenia i zniwelowania zmarszczek wymaga jedynie ta partia skóry. Zabieg z płatami kolagenowymi na okolice oczu można zaproponować także osobom przed ważnym wyjściem dla uzyskania natychmiastowego efektu.

THALGODERM ORGANIC MASK + RASBERRY EXTRACTS


THALGOLIFT


CLEAR EXPERT TREATMENT

Nawilżająco – odżywczy zabieg dla skóry wrażliwej. Skóra wrażliwa jest skłonna do wysuszania, złuszczania, zaczerwienienia, małych pęknięć lub zmian zapalnych. Zabieg z użyciem maski z alginatu i malinowej ampułki przynosi dużą ulgę skórze wrażliwej, koi i łagodzi, doskonale nawilża i zabezpiecza ją.

Skóra wraz z upływem czasu, stresem dnia codziennego zaczyna tracić swoją elastyczność na skutek niedoborów hormonalnych. Skóra wymaga intensywniejszej pielęgnacji. Thalgo stworzyło zabieg, który pomoże zatrzymać czas. W zabiegu wykorzystano L’elixir – morski wyciąg bogaty w naturalne hormony z alg, który pomoże przywrócić skórze blask i witalność. Przy współpracy z chirurgiem - plastykiem został opracowany jedyny i niepo-wtarzalny w swoim rodzaju masaż na mięśniach skóry. Skóra odzyskuje swoją naturalną gęstość i doskonały wygląd. Po masażu skóra jest bardziej jędrna, a owal twarzy staje się bardziej regu-larny, maska z naturalnej biologicznej celulozy nawilża, odżywia i regeneruje skórę. Nareszcie czas może być twoim sprzymierzeńcem.

Środowisko zewnętrzne i wewnętrzne (zmiany hormonalne, upływ czasu, zmiany pór roku, słońce, zanieczyszczenie powie-trza...) sprawia, że skóra traci blask, jędrność i świeżość. Nie jest już tak elastyczna, promienna i jasna. W odpowiedzi na stałe poszukiwanie dosko-nałości, pod wpływem inspiracji „eko” został stworzony wyjątko-wy zabieg rozświetlająco-odmła-dzający z aktywną prowitaminą C, który przywraca skórze naturalny blask, pomaga zmniejszyć lub wy-eliminować przebarwienia, wy-gładza drobne zmarszczki, stymuluje produkcję kolagenu typu III, a skóra odzyskuje świeżość i blask skóry dziecka.

MARINE COLLAGEN TREATMENT
Nowość !!!

SILICIUM MARINE TREATMENT
Nowość !!!

HYALURONIC MARINE TREATMENT
Nowość !!!

Intensywny zabieg nawilżający na „pierwsze zmarszczki” z użyciem maski nasyconej wysokim koncentratem naturalnego rozpuszczalnego kolagenu. Zabieg neutralizuje uczucie nadmiernego napięcia, stymuluje produkcję nowych włókien kolagenu, małe zmarszczki spowodowane przesuszeniem skóry natychmiast znikają. Zawartość składników aktywnych (Native Marine Collagen Complex, glikopeptydy z soi, czerwona alga Palmaria Palmata) sprawia, że skóra już po pierwszym zabiegu jest rozświetlona, doskonale nawilżona i aksamitnie gładka. Zabieg kierowany dla osób po 25 roku życia.

Luksusowy odmładzająco-liftingujący zabieg, który wykracza poza klasyczną kosmetykę. Już po jednym zabiegu skóra będzie wyglądać o 5 lat młodziej. Wysokoskoncentrowane składniki aktywne (kwas hialuronowwy, kolagen, krzem morski, czerwone algi Meristotheca Dakarensis i JaniaRubens) oraz nowatorski masaż Derma-Stim Massage zapewniają natychmiastowy efekt liftingu. W trakcie zabiegu aplikowane są dwie maski – kolagenowa z kwasem hialuronowym oraz modelująca Cryo-Modelling Mask. Zabieg modeluje owal twarzy, uelastycznia i napina skórę, spłyca zmarszczki i drobne linie, pobudza produkcję kolagenu i elastyny.

Innowacyjny zabieg na bazie kwasu hialuronowego. Usuwa pierwsze oznaki starzenia się skóry i precyzyjnie wypełnia zmarszczki. Błyskawiczny efekt zapewniają mikrosfery z cząsteczkami kwasu hialuronowego. Przy kontakcie z wodą zwiększają swoją objętość i wypychają zmarszczki od wewnątrz, mają właściwości wychwytywania wody, a GAG, znajdujące się pomiędzy włóknami kolagenu i elastyny, ograniczają utratę wody. Zabieg regeneruje skórę, redukuje ilość i głębokość zmarszczek, chroni komórki przed szkodliwym wpływem wolnych rodników, wzmacnia skórę oraz modeluje owal twarzy.

TERRE&MER ORGANIC

ABSOLUTE HYDRATION RITUAL NOWOŚĆ !!!

Opierając się na ponad 40-letnim doświadczeniu w dziedzinie morskiej kosmetologii, Thalgo stworzyło unikatową linię ZIEMIA i MORZE. Zabieg jest prawdziwą alchemią morza i roślinności śródziemnomorskiej . Linia BIO robiąc krok ku pięknu, oferuje skórze ochronę i bezpieczną pielęgnację. Zabieg doskonale odżywia i nawilża skórę, uaktywnia jej kapitał, podkreśla jej piękno za pomocą skoncentrowanych esencji olejków, które mają jednocześnie działanie lecznicze (Soothing Concentrate – łagodzący koncentrat oraz Anti-Aging Concentrate – koncentrat przeciwstarzeniowy).

Absolute Hydration Ritual Thalgo to pierwszy zabieg, uwzględniający Ideal Beauty Index skóry, dostosowany do indywidualnych potrzeb oraz każdego typu cery tak, aby trwale usunąć wszelkie niedoskonałości skóry – odwodnienie, suchość, wrażliwość – i przywrócić jej idealny wygląd.


POZNAJ SEKRET NIEPRZEMIJAJĄCEJ URODY


Wróć do spisu treści