>

manicure japoński p.shine - Salon Urody Image Renata Zbaraszewska

Przejdź do treści
Oferta > stylizacja paznokci

Manicure japoński P.SHINE

naturalny japoński manicure wzmacniający paznokcie !!!manicure-japonski-p_shine
  • wzmacnia naturalne paznokcie

  • nadaje silny połysk

  • zabezpiecza płytki paznokcia

  • zasila paznokcie w składniki naturalne

Zadbane paznokcie, to nie tylko te, wzbogacone pięknymi wzorami wykonanymi z różnych materiałów i pomalowane lakierem nabłyszczającym, ale również te, które są pielęgnowane w sposób naturalny a nie pokryte kilogramami chemicznych preparatów, które tak czy inaczej w pewnym stopniu przedostają się do naszego organizmu poprzez płytkę paznokcia. To czy zdecydujemy się na szpikowanie naszego organizmu chemią, czy też zadbamy o dłonie w sposób naturalny zależy tylko i wyłącznie od nas samych.

P.Shine to metoda, która wzmacnia naturalne paznokcie nadając im równocześnie bardzo silny połysk. Zabezpieczanie płytki paznokcia metodą P.Shine od wielu lat stosowane jest w USA i Europie, natomiast w Polsce ta metoda jest nowością. Już w średniowieczu japońskie arystokratki odkryły tajemnice ”manicure”. Który dawał ich paznokciom delikatny blask rzadko spotykanej różowej perły.
  
P.Shine to manicure, który nie tylko nadaje naturalnym paznokciom blask, ale zasila je również w składniki naturalne zawarte w paście i pudrze stosowanym podczas zabiegu.
W skład preparatów oprócz witaminy A+E i kreatyny wchodzi również pyłek pszczeli i krzemionka z morza japońskiego.

P.Shine zalecane jest na paznokcie kruche, łamliwe, porowate i rozdwajające się.

Zabieg polega na wmasowywaniu pasty w płytkę paznokcia. Następnie nałożoną pastę zabezpieczamy wcierając w płytkę paznokcia puder, który powoduje zatrzymanie składników zawartych w paście przed zbyt szybkim ich spłukaniem z płytki paznokcia. Dodatkowym efektem tego zabiegu jest połysk, który utrzymuje się na płytce paznokcia ok. 2 tygodni. Po wykonaniu zabiegu nie jest wskazane malowanie paznokci przez 4-5 dni, gdyż przyczepność lakieru do płytki paznokcia jest w tym okresie bardzo ograniczona. Zabieg trwa ok. 30 min. co 2-3 tygodnie należy przeprowadzić uzupełnienie podobnie jak przy metodzie żelowej i akrylowej.


manicure-japonski-p_shine


CENA NA POWITANIE TYLKO 50 zł !!!


UWAGA!! Zabiegu nie powinno się stosować krótko po zdjęciu tipsów.

Wróć do spisu treści