>

wizaż Profesjonalny makijaż na każdą okazję - Salon Urody Image Renata Zbaraszewska

Przejdź do treści
Oferta

Makijaż Make-Up


Chcesz wyglądać naturalnie uwydatniając najpiękniejsze szczegóły Twojej urody?
Chcesz zabłysnąć podczas nocnego szaleństwa?
A może to jeden z tych najważniejszych Dni – ślub Twój lub kogoś Ci najbliższego?


Pomogę Ci wyglądać i czuć się wyjątkowo!!!


Na wstępie chciałabym podziękować moim dotychczasowym klientkom za ich zaufanie i ciepłe słowa. Jako wizażystka pracuję w zawodzie od 12 lat, nieustannie poglębiając swoją wiedzę i doświadczenie. Szkoliłam się pod opieką Jolanty Wagner dyrektora artystycznego Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej. Pani Jolanta Wagner specjalizuje się w nauczaniu technik makijażu, przeprowadzaniu pokazów makijażu i organizowaniu mistrzostw w tym zakresie. Wiedzę zdobyła i doskonaliła w Aachen, Barcelonie, Kolonii i Mediolanie,  Nowym Jorku, Las Vegas. Na początku lat 90 jako jedna z pierwszych wprowadziła zawód wizażysty na rynek Polski.

Image-wizaż

Niezależnie od okazji chcemy wyglądać olśniewająco, pragniemy aby wzrok innych był skupiony na nas. Chcemy czuć się pewnie i pięknie. Nie możemy martwić się czy makijaż się rozmyje, czy będzie dobrze wyglądał na zdjęciach.
W naszym Salonie zadbamy o to by był to makijaż  który podkreśli to co jest w Tobie naturalnie piękne.

W makijażu równie istotny jest warsztat wizażysty, wyczucie koloru jak i produkty, którymi został wykonany. Od jakości kosmetyków zależy jego trwałość i komfort Klientki. Pracujemy w oparciu o uznane marki: Art Deco, Isa Dora i Kryolan. Stosujemy produkty bazowe, utrwalające nakładane później kosmetyki kolorowe (cienie, pomadkę, podkład). Salon dysponuje ogromnym wyborem kolorów, co pozwala na nieskończoną liczbę wariantów.  Ukończony i zaakceptowany makijaż utrwalany jest sprayem fixsującym.

P
rofesjonalnie wykonany makijaż będzie odpowiedni do okazji, powinien być dodatkiem do ubrania i wraz z nim musi się zmieniać zgodnie z nastrojem, porą dnia. Musi podkreślić piękno które jest w każdej kobiecie, i stać sie nieodzownym dopełnieniem Twojej kobiecości.

W naszym salonie wykonujemy makijaże
ślubne,
wieczorowe,
dzienne,
karnwałowe,
fotograficzne,
fantazyjne,
koktajlowe,
studniówkowe,
metamorfozy,
oraz
analizę kolorystyczną
.

Image-wizaż-oko


Chciałabym przedstawić charakterystykę kilku przykładowych makijaży.Makijaż dzienny

Makijaż dzienny zazwyczaj ma delikatny charakter. Jego najważniejszą cechą jest naturalność i subtelność. Ważne są dobrze dobrane kolory. Muszą być odpowiednio dobrane pod względem m.in. wieku, typu urody, naturalnej kolorystyki. Ważne jest także odpowiednie rozmieszczenie barw. W zależności od kształtu twarzy odpowiednio nakłada się róże oraz bronzer, natomiast w zależności od kształtu oczu odpowiednio nakłada się cienie i nanosi kreski.

Makijaż ten podkreśla atuty naszej urody w subtelny sposób, nie przytłaczając intensywnością barw.

Makijaż wieczorowy

Makijaż wieczorowy ma charakter bardziej zdecydowany niż makijaż dzienny. Prezentowany jest zazwyczaj w stłumionym, słabym, nastrojowym oświetleniu, blasku świec, oświetlenia dyskotekowego. Makijaż wieczorowy musi być bardziej wyrazisty a kolory bardziej zdecydowane. Ponieważ jest zwykle związany z czasem szaleństwa i zabawy może być bardziej śmiały i ekstrawagancki a kolory bardziej zdecydowane.


Image-wizaż-cienie
Image-wizaż-makijaż-ślubny

Makijaż ślubny

Wykonanie makijażu ślubnego wymaga doświadczenia oraz profesjonalizmu. Jest to jeden z najważniejszych dni w całym Twoim życiu, musisz więc wyglądać olśniewająco. Wzrok wszystkich zaproszonych gości skupia się na Młodej Parze, a w szczególności na Pannie Młodej. Na całokształt wizerunku Panny Młodej składa się bardzo wiele elementów takich jak wymarzona suknia, fryzura czy przybranie głowy.  Ważny jest również  makijaż ślubny. Przed zrobieniem makijażu niezbędne jest odpowiednie przygotowanie twarzy, aby skóra była oczyszczona i gładka, a makijaż trwały. Kolejny krok to wyrównanie kolorytu skóry z wykorzystaniem odpowiednich kosmetyków, tj. podkładów i korektorów. Niezbędnym etapem jest także wymodelowanie kształtu twarzy oraz podkreślenie kości policzkowych, oczu i ust. Ważne, aby makijaż ślubny wyglądał świeżo i nie był przytłaczający. Nie może być również zbyt narzucający się (tak jak karnowałowy czy fantazyjny).

Tego dnia obiektywy wielu aparatów fotograficznych i kamery filmowej skierowane są na Parę Młodą. Rejestrują kolejne chwile tego dnia i uwieczniają ich wizerunek. Ważne jest aby makijaż ślubny dostosowany był również pod potrzeby fotografii.  Przy  robieniu  makijażu należy wiąć pod uwagę jakie oświetlenie będzie dominować w kościele, urzędzie, sali weselnej.  Kolory otaczających nas przedmiotów a tym samym makijażu zmianiają się w zależności od typu oświetlenia.  Inne kolory wizażystka dobiera do oświetlenia  sztucznego a inne do oświetlenia dziennego.

Najważniejsze jest to, aby znaną wszystkim dziewczynę zamienić tego dnia w olśniewającą wszystkich księżniczkę !!!
Gwarancją jest dobry makijaż ślubny przygotowany przez profesjonalistkę.

Makijaż fotograficzny
Makijaż fotograficzny wykonywany jest przy realizacji :
zdjęć reklamowych
zdjęć do portfolio modelek, aktorek
zdjęć do autopromocji
zdjęć ślubnych (w studio fotograficznym)
zdjęć rodzinnych

Makijaż fotograficzny ma na celu podkreślenie określonych detali twarzy zgodnie z założeniami postawionymi przez fotografa. Założenia te mogą być bardzo różne w przypadku fotografii reklamowej np. mają uatrakcyjnić wizerunek modelki/modela, nadać mu określony charakter np. osoby nowoczesnej lub pełnej temperamentu. Przy okazji należy ukryć drobne defekty skóry, które na zdjęciu mogłyby skupiać uwagę. Nadając skórze matowy charakter eliminujemy tzw. świecenie pewnych fragmentów twarzy.

Image-wizaż-makijaż-fotograficzny
Image-wizaż-makijaż-fantazyjny

Makijaż fantazyjny
Wesoły, radosny makijaż uzyskiwany poprzez odpowiedni dobór kolorów i śmiałych połączeń. Świetnie pasuje do kolorowego stroju lub na imprezę.

Makijaż biznesowy

Spotkanie biznesowe, rozmowa rekrutacyjna, przemówienie, konferencja, albo zwyczajny dzień w pracy.
W wizażu biznesowym korzystamy ze stałej, neutralnej gamy kolorystycznej, czyli stonowanych kolorów, dzięki którym w łatwy sposób podkreślimy atuty i zamaskujemy defekty urody. Harmonia stanowi podstawową zasadę makijażu w miejscu pracy. Zrównoważone podkreślenie kilku elementów twarzy pozwala nam wyglądać profesjonalnie i budzić zaufanie u rozmówców. Makijaż biznesowy to wizerunek, który nie zwraca na siebie uwagi ani intensywnością barw, ani też ilością zastosowanych kosmetyków.
Musi być ponadczasowy i wykonany z wyczuciem.
Makijaż biznesowy ma sprawiać, że kobieta czuje się atrakcyjna i przede wszystkim pewna siebie robiąc wrażenie swoją elegancją i klasą .
Ważnym elementem tego makijażu jest analiza kolorystyczna.

Dzięki naszemu doświadczeniu potrafimy sprawić aby w takich sytuacjach kobieta wyglądła zawsze profesjonalnie i świeżo.

Image-wizaż-makijaż-cienie


Profesjonalny makijaż jest nieodzownym dopełnieniem kobiecości.


Wróć do spisu treści