>

makijaż permanentny Taffy Oded - Salon Urody Image Renata Zbaraszewska

Przejdź do treści
Oferta


Makijaż Permanentny
- ust, brwi i kresek metodą TAFFY i ODED.

Image-makijaż-permanentny


Z przyjemnością pragniemy zaproponować precyzyjną metodę ręcznego wykonania włosków w obrębie wyznaczonego kształtu łuku brwiowego, znaną pod nazwą piórkowa, lub Taffy oraz opetentowaną metodę makijażu permanentnego ust, brwi i kresek "ODED" .


Makijażem określamy wszystkie czynności prowadzące do zmiany wyglądu twarzy lub ciała. Najczęstszym powodem takiego zabiegu jest chęć poprawienia, upiększenia określonej partii ciała, w szczególności twarzy. Do tych zabiegów stosuje się od tysięcy lat pigmenty barwiące, tzw. barwniki, o różnej trwałości, występujące w formie farb, pomad i maści. Dla efektów krótkotrwałych, tj. kilkugodzinnych stosuje się tzw. makijaż kolorowy, gdzie tzw. kosmetyki upiększające  nakłada się na skórę, powierzchniowo. Jest to bardzo istotne, chcąc poznać różnicę  między makijażem „kolorowym”, krótkotrwałym a  makijażem permanentnym. Makijaż permanentny – inaczej stały, polega na wprowadzeniu kosmetyku., tj. barwnika, pod skórę. Makijaż trwały ma równie długą historię jak makijaż  krótkotrwały. Obie metody upiększania stosowano równolegle, a wybór zależał za pewne od  panującej mody, kultury, tradycji, dostępności metody i w końcu zasobności portfela…

Image-makijaż-permanentny-usta

Makijaż powinien wyeksponować urodę , zamaskować pewne niedoskonałości, ale także w pewnym stopniu wyrazić naszą osobowość, i temu powinien służyć szczególnie makijaż permanentny, który utrzymuje się dłużej, w przedziale między 2-5 lat. Makijaż kolorowy jest doskonałym zabiegiem w celu zbliżenia wyglądu do aktualnie obowiązującego trendu, czyli kanonu piękna, który ulega częstym zmianom…
Często myli się makijaż permanentny z tatuażem. Makijaż permanentny różni się od tatuażu głębokością wprowadzenia pigmentu, wielkością cząsteczki pigmentu, gęstością farby pigmentowej, wielkością i budową igły pigmentującej, rodzajem urządzenia pigmentującego,  i  trwałością pigmentacji.

Image-makijaż-permanentny-usta-brwi-kreski

W obu przypadkach : przy tatuażu i makijażu permanentnym, barwnik wprowadzony jest poprzez igły ( maszynki i igły różnią się znacząco! ) poruszające się pionowo  „góra dół”, a każde wkłucie tworzy kolorowy punkt w skórze. Pożądany element kolorowy w skórze jest więc zbiorem punkcików ( obecnie można by przyrównać to do obrazu na monitorze, który to obraz składa się pojedynczych pikseli ). Jest to tradycyjna metoda pigmentacji. Inaczej dzieje się w przypadku metody TAFFY, naszej firmy Szwedo Group, gdzie makijaż brwi polega na wykonaniu obrazu pojedynczego włosa poprzez przerysowanie odpowiednią ilością specjalnie ostrych i elastycznych igieł, tzw. przez nas "piórek", zatopionych w barwniku, który spływając po igłach, przedostaje się w głąb skóry. Metoda ta, nazwana przez nas „włosową” lub "włos po włosie", pozwala  na uzyskanie bardzo realnej linii włosa, nie w formie punktów, jak w metodach tradycyjnych.

Trwałość makijażu permanentnego obliguje osobę oferującą takie usługi do umiaru formy i koloru proponowanego makijażu. Wprowadzony pod skórę pigment, po regeneracji naskórka, tj. po okresie ok. 1 miesiąca, jest trudny do usunięcia. Stosuje się do tego celu tzw. wywabiacze lub zabiegi laserowe. Częstym niepożądanym efektem reakcji pigmentów na promienie UV, zabiegi kosmetyczne i medyczne, jest zanik lub zmiana koloru pigmentu, dlatego posiadanie makijażu permanentnego obliguje do jego pielęgnacji bynajmniej w stopniu podstawowym ( np. stosowanie filtrów słonecznych ).

Bez względu na stosowaną metodę pigmentacji i pigmenty, najważniejszy jest efekt.


Prosimy o wybranie jednej z metod makijażu permanentnegoODED

TAFFY

Image-makijaż-permanentny-usta-oded
Image-makijaż-permanentny-brwi-kreski-taffy

Nasza opetentowana metoda makijażu permanentnego ust, brwi i kresek "ODED"


Nasza opatentowana metoda makijażu permanentnego brwi i kresek "TAFFY"W Salonie Urody IMAGE zabieg wykonuje wizażystka z wieloletnim doświadczeniem !!!


MAKIJAŻ PERMANTNTNY ...daje permanentne poczucie piękna i komfortu harmonii z naturą ...Serdecznie  zapraszamy na indywidualne konsultacje.


Wróć do spisu treści