>

Peeling kawitacyjny - oczyszczeniu skóry za pomocą ultradźwięków. - Salon Urody Image Renata Zbaraszewska

Przejdź do treści
Oferta

Kawitacja - Peeling kawitacyjny


Peeling kawitacyjny to zabieg polegający na oczyszczeniu skóry za pomocą ultradźwięków. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek przebiega bezpiecznie i bezboleśnie. To system do głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji, bez efektów ubocznych. Peeling kawitacyjny działa na skórę łagodnie poprzez przyjemne, naturalne wibracje. Zastosowanie tego urządzenia pozwala na głęboką regenerację skóry poprzez błyskawiczne i efektywne jej odnowienie. Oczyszczanie cery następuje na dużej głębokości, co daje zauważalne odświeżenie i odnowę.

Peeling kawitacyjny pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii.  

Image-kawitacja

Jak działa fala ultradźwiękowa

Fala ultradźwiękowa w obecności płynu tworzy pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które powiększają się i gwałtownie pękają. Pod wpływem ciepła i podwyższonego ciśnienia dochodzi do bardzo dokładnego i zupełnie bezbolesnego oczyszczenia skóry z zalegającej warstwy zrogowaciałego naskórka, toksyn oraz wydzielin gruczołów łojowych.

Głębokie oczyszczenie porów pozwala na lepszą wymianę jonów i natlenienie skóry, przygotowuje skórę do wszelkich kosmetycznych aplikacji. Odbywa się naturalna, głęboka penetracja produktów bez zastosowania prądu. Efekt wzbudzonej energii powoduje, że poziom melaniny spada, a odbarwienia i skazy cery znikają.


Peeling kawitacyjny może być stosowany przy skórze bardzo wrażliwej, delikatnej oraz cienkiej, skłonnej do podrażnień i rozszerzonych naczynek, a także jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający dla skóry trądzikowej i przetłuszczającej się.

Peeling kawitacyjny można przeprowadzić na twarzy, dekolcie oraz plecach.

Bardzo dobre efekty uzyskuje się łącząc peeling kawitacyjny z sonoforezą (ultradźwiękami). Fale emitowane przez specjalne urządzenie masują skórę i wprowadzają substancje aktywne w głąb do skóry właściwej.

Wpływ fali ultradźwiękowej na skórę

  • zwiększenie przepuszczalności błon komórkowych umożliwiające wtłaczanie substancji aktywnych;

  • zwiększenie efektywności zabiegów kosmetycznych w widoczny sposób;

  • wzmocnienie naczyń krwionośnych;

  • stymulacja regeneracji uszkodzonej tkanki, poprzez przyspieszenie wygładzania blizn;

  • eliminacja zmarszczek i zapobieganie ich tworzeniu;

  • likwidujacja worków i cieni pod oczami, dzięki poprawie krążenia krwi i limfy;

  • rozbicie cząsteczek tłuszczu przez zwiększenie skuteczności zabiegów antycellulitowych i ujędrniających;

  • wygładzenie i nawilżenie skóry;

Wróć do spisu treści