>

Thalgo zabiegi na ciało - Salon Urody Image Renata Zbaraszewska

Przejdź do treści
Oferta

Zabiegi Thalgo na ciało


Thalgo - zaufanie dzięki skuteczności


Thalgo jest liderem w dziedzinie SPA i Thalasoterapii na całej kuli ziemskiej. Wykorzystuje dobroczynne właściwości morskiej wody, flory i fauny.


Laboratorium B.L.C. Thalgo Cosmetics jest inicjatorem i twórcą procesu mikronizacji alg. W obecnej chwili odkryta i opatentowana metoda pozwala na wykorzystanie jonowej zawartości alg w szerokim zasięgu tzn. w kosmetyce i medycynie.

Image-thalgo-zabiegi-na-ciało

Thalgo wybrało do zabiegów na ciało, trzy podstawowe algi:

  •    laminaria digitata

  •    fusus vesiculosus

  •    lithothamnion calcareum


Poprzez zabiegi kosmetyczne na ciało, algi zaopatrują naszą skórę w witaminy, aminokwasy, elementy śladowe, proteiny i składniki mineralne, przez co regenerują tkanki i komórki, zapewniają prawidłowe nawilżenie.

Algi zawarte w produktach firmy Thalgo mają właściwości antyoksydacyjne, antyrodnikowe , przeciwzapalne a także dotleniające i regenerujące. Wykazują zdolności napinania skóry, rozjaśniania, kojenia podrażnień.

Algi są także jednym ze składników preparatów antycellulitowych. Zwiększają one fizjologicznie działanie metaboliczne komórek.Obecny w wielu glonach kwas alginowy stymuluje przemianę materii i przyczynia się do usuwania złogów tłuszczowych. Algoterapia daje dobre wyniki w otyłości, przy rozstępach skóry na brzuchu i na piersiach.


Zapraszamy do przeglądnięcia oferty profesjonalnych zabiegów na ciało

OCEAN MEMORY TREATMENT

INDOCEANE TREATMENT

SLIM & SCULPT EXPERT TREATMENT

Niezwykły rytuał Thalgo dla kobiet i mężczyzn, który zaprasza w podróż do źródeł. Historia Świata jest zapisana w Oceanie – kolebce życia na ziemi. Pozostając w nieustannym ruchu, jest on źródłem niekończącego odradza-nia się, którego tak bardzo potrzebujemy. Nasze ciało, w dużej mierze, jest złożone ze słonej wody, jest fizjologicznie bardzo podobne do wody morskiej. W kontakcie z wodą osiągamy pierwotna symbiozę – jak dziecko w łonie matki. Owoc najnowszych poszukiwań Thalgo - Primalg™ -  ekstrakt z tysiącletniej mikro-algi Haematococus Pluvialis dodaje energii i witalności. Perfekcyjnie imitując nasze wewnętrzne środowisko naturalne, Primalg na nowo pobudza energetyczną pamięć naszych komórek. Twoja skóra rodzi się na nowo- wyposażona w energię i ochronę, jest silniejsza i bardziej odporna. Witalność skóry rośnie z dnia na dzień. OCEAN MEMORY jest cudowną wodną podróżą, zaproszeniem do rozkoszy. Poz-wól zmysłom odkryć cuda oceanu i powtórnie odkryć siebie, odzyskać prawdziwe siły witalne.

Jest to niezwykła podróż w krainy relaksu i piękna, podczas którego poznasz filozofię Chin, Egiptu, basenu Morza Śródziemnego i Indii, a Twoje ciało osiągnie stan pełnego odprężenia i relaksu. Jest to propozycja dla osób ze-stresowanych, potrzebujących odprężenia i poprawy samo-poczucia. Podstawowymi skład-nikami linii są Qi-Marine (wyciąg z brązowej algi Undaria Pinnatifida) i lotos posiadający wyjątkową zdolność rewitalizacji i redukcji stresu. Podróż Indoceane roz-poczyna się pilingiem całego ciała. Luksusowy i odżywczy, pozo-stawia skórę aksamitnie gładką i jedwabiście miękką. Kolejny krok przenosi do Egiptu, kolebki cywilizacji. Kąpiel w oślim mleku stosowana już przez piękną królową Kleopatrę  to odżywczy luksus dla ciała. Następną „stacją” tej rewi-talizującej podróży są Indie. Masaż ayurvedyjski uwalnia ciało i umysł od napięć. Podróż kończy się w Chinach. Jedwabista maska nawiązująca do tradycji teatru Chińskiego doskonale regeneruje i nawilża skórę. Delikatny pudrowy zapach maski koi i odpręża. Pamiątkę z tej niezwykłej podróży stanowi delikatna i aksamitna cera.

Zabieg intensywnie modelujący sylwetkę o działaniu ujędrniająco- wyszczuplającym. Dzięki dwóm intensywnym kompleksom: wysz-czuplającemu Slimming Express Complex 14J i ujędrniającemu Firming Express Complex 3D działa na zlokalizowany problem, związany z nadmiarem tkanki tłuszczowej, cellulitem, czy bra-kiem elastyczności skóry. Do-datkowo do zabiegu stworzono specjalną technikę masażu izometrycznego, który ma na celu stymulację lipolizy, regenerację włókien kolagenowych i ela-stynowych, poprawę tonusu skóry i intensywny relaks. Pierwszy zabieg – fitness „strefa po strefie” pozwala uzyskać szczupłe, wy-rzeźbione ciało i jędrną skórę.

BUST MODELLING TREATMENT

THALGOMINCE WRAP TREATMENT

FRIGI – THALGO WRAP

Zabieg ujędrniający i modelujący biust. Profesjonalny zabieg Thalgo ujędrnia i modeluje biust, uela-stycznia skórę, pomaga na długo zachować młodość piersi. Program stworzony specjalnie dla zachowania młodej i ładnie zarysowanej sylwetki. Uelasty-cznia skórę, poprawiając jej odporność na rozciąganie, co chroni ją przed wystąpieniem rozstępów.

Intensywny zabieg wyszczuplajaco – antycellulitowy. Zabieg modeluje sylwetkę i redukuje cellulit. Ak-tywne składniki likwidują nadmiar tkanki tłuszczowej, dzięki Adipo-Reset®, który skutecznie prze-programowuje adipocyty. Adipo-Reset® - wyciąg z Siwca żółtego (glaucyna) - oddziałuje na komór-ki tłuszczowe w trzech etapach do ich zniknięcia: pobudza lipolizę, zmniejsza rozmiary komórek tłuszczowych i sprawia, że wra-cają one do postaci komórek macierzystych, zapominając o na-turalnym odruchu magazynowania. Skóra odzyskuje gładki i sprężysty wygląd, nadmierne krągłości znikają, a sylwetka uzyskuje nowe, smuklejsze kształty.

Intensywny „zimny” zabieg z uży-ciem bandaży o działaniu anty-cellulitowym, wyszczuplającym i ujędrniającym. Polecany na pro-blemy z krążeniem, opuchnięte i „ciężkie” nogi oraz zwiotczenie skóry np.: brzuch, pośladki, nogi. Zabieg przynosi bardzo dobre i szybkie efekty. Uaktywnia krą-żenie krwi, ujędrnia skórę, poprawia elastyczność ścian na-czyń poprzez ich rozkurczanie i obkurczanie (tzw. gimnastyka naczyń), eliminuje nadmiar wody w tkankach, pozostawia skórę gładką, jędrną, bez widocznych oznak cellulitu.

HANDS PEEL WITH BHA i AHA

STRETCH MARK TREATMENT

Zabieg złuszczający na dłonie z zastosowaniem kwasów pochodzenia morskiego i owocowego. Przeznaczony do pielęgnacji skóry rąk wymagającej regeneracji, odżywienia i nawilżenia.

Zabieg na rozstępy. Zabieg intensywnie ujędrniający i uelasty-czniający tkanki skóry, dzięki czemu zabezpiecza przed wystąpieniem rozstępów. Popra-wia strukturę tkanek, wygładza powierzchnię skóry ułatwiając wyrównywanie istniejących roz-stępów poprzez pobudzenie aktywności komórkowej.


Poczuj się piękna dzięki kosmetykom Thalgo


Wróć do spisu treści