>

kosmetyki xylogic - Salon Urody Image Renata Zbaraszewska

Przejdź do treści
Oferta > kosmetyki


XYLOGIC - nowa jakość nowoczesnej kosmetologii.

Image-xylogic-kosmetyki-baner

Xylogic to wyjątkowo skuteczne preparaty do pielęgnacji twarzy i ciała stworzone w odpowiedzi na najczęściej występujące problemy skóry związane z upływem czasu:

starzenie się skóry (zmarszczki, utrata elastyczności i blasku),
skóra naczyniowa (rumień, pękające naczynka, teleangiektazje, skóra wrażliwa)
oraz przebarwienia.

Bezpieczeństwo i skuteczność składników aktywnych zawartych w preparatach jest potwierdzona badaniami klinicznymi i naukowymi. Dzięki temu  zabiegi oraz preparaty Xylogic są rekomendowane przez lekarzy. Xylogic stworzono przy użyciu najnowocześniejszych technologii oraz wykorzystując innowacyjne receptury. Xylogic to nie tylko pielęgnacja ale również doskonałe uzupełnienie i podtrzymanie efektów zabiegów medycyny estetycznej, dlatego też chcielibyśmy zachęcić Państwa do skorzystania z naszych zabiegów oraz preparatów pielęgnacyjnych.

Xylogic to nie tylko codzienna pielęgnacja, ale również doskonałe uzupełnienie i  podtrzymanie efektów zabiegów medycyny estetycznej.


Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o polecanych zabiegach wykonywanych
w
Salonie Urody IMAGE, opracowanych przez laboratorium marki Xylogic, prosimy o kliknięcie
na poniższe zdjęcie
.Kliknij >>>

Marka stworzona przy użyciu najnowszych technologii, w odpowiedzi na najczęściej występujące problemy natury estetycznej. Skuteczność i bezpieczeństwo stosowania potwierdziły liczne badania oraz rekomendacje ekspertów w dziedzinie dermatologii i kosmetologii.


Anti-Age -profilaktyka przeciwstarzeniowa

PROBLEM: Starzenie się skóry jest naturalnym procesem postępującym wraz z upływającym czasem. Z wiekiem zmniejsza się biologiczna aktywność komórek naszego organizmu,...


Anti-Redness - skóra naczynkowa

PROBLEM: Zaburzenia w krążeniu skórnym, rumień czy teleangiektazje mogą pojawić się przy każdym typie cery, niezależnie od wieku. Najczęściej problem skóry naczyniowej...


Depigmentation- skóra z przebarwieniami
PROBLEM: Przebarwienia to obecnie bardzo powszechny i trudny do wyleczenia problem. Powstawaniu plam sprzyja m.in. ekspozycja na słońce i promieniowanie UV, zaburzenia hormonalne, zażywanie...


Unikalne połączenie wielu substancji aktywnych biologicznie oraz innowacyjne receptury preparatów gwarantują natychmiastowy i spektakularny efekt terapeutycznyProdukty XYLOGIC dostępne są wyłącznie w wyselekcjonowanych gabinetach kosmetycznych i gabinetach medycyny estetycznej.

Image-xylogic-kosmetyki-danuta-stenkaSerdecznie  zapraszamy na indywidualne konsultacje.


Wróć do spisu treści