>

polecamy - Salon Urody Image Renata Zbaraszewska

Przejdź do treści
O nas


Drogie Panie już lato !


Oto kilka moich podpowiedzi moje kochane Klientki, nieustannie zapracowane (całkiem jak ja J )
Przygotujmy ciało do urlopu:
 • Regularny peeling w domu 1 raz w tygodniu czyni cuda ! Wygładza skórę przygotowuje do lepszego wchłaniania balsamów odżywczych, usprawnia krążenie krwi a tym samym pobudza skórę do odnowy.
  Poddanie się takiemu zabiegowi w salonie to rozkosz również dla zmysłów. Zadbamy o atmosferę i pomożemy na chwilkę zapomnieć o całym świecie.
 • Niezbędny pedicure – stopy po zimie aż proszą o pomoc. W tym roku dość długo chodziłyśmy w „krytych” butach. Teraz nadszedł czas japonek i sandałków. 
  Kompleksowy pedicure trwa 1,5 h i pozwoli poczuć się naprawdę lekko. Koniecznie szalejemy z kolorami !!! Lakier w ciekawym , soczystym kolorze będzie wyglądał bardzo elegancko i kobieco.
 • Depilacja ciała woskiem na ciepło – to już standard w salonach kosmetycznych. Latem dodatkowo polecamy depilację rąk i ”odważniejszą” depilację bikini (tzw. Brazylijską – cieszy się ogromnym powodzeniem J ) 
  Warto trochę pocierpieć – efekt utrzymuje się dłużej niż po innych metodach depilacji.
 • Nawilżamy ciało i twarz przed opalaniem.
  ... ampułki, serum, maski
  ... nawilżania nigdy za wiele !
 • Opalenizna utrzyma się dłużej jeśli wcześniej zadbamy o odpowiedni peeling i nawodnienie skóry. Nie wolno nam zapominać o kosmetykach z ochroną przeciwsłoneczną.
 • Racjonalna dieta to podstawa szczupłej sylwetki. Szczególnie polecamy koktajle owocowe, owocowo-warzywne oraz lody sorbetowe wykonane samodzielnie we własnej kuchni.

A w salonie:
 • Polecamy serię zabiegów ujędrniająco-antycellulitowych z użyciem urządzenia do endomasażu BHS 301. Doskonałe efekty przynosi seria łączona z masażem bańką chińską ( na wybrane, najbardziej problemowe, partie ciała). Średnia ilość zabiegów w serii waha się pomiędzy 10-20. Należy więc, rozpocząć je odpowiednio wcześnie, przed letnim wypoczynkiem. 
 • Aby bezpiecznie korzystać ze słońca pamiętajmy o kosmetykach z filtrem, które powinny znaleźć się w naszych kosmetyczkach. Thalgo posiada szeroką ofertę tego typu produktów, z różnym zakresem protekcji. 
 • Wygodnym produktem na urlopie będzie z pewnością BB Cream firmy Thalgo. Szybko, podczas jednej aplikacji nakładamy krem pielęgnacyjny i podkład w jednym kosmetyku.


W każdej kwestii służymu fachowym doradztwem i życzymy pięknych wakacji. 

 lato thalgo
lato thalgo
Wróć do spisu treści