>

xylogic - złyszczanie my peel - Salon Urody Image Renata Zbaraszewska

Przejdź do treści
Oferta > zabiegi > złuszczające


XYLOGIC - nowa jakość nowoczesnej kosmetologii.

Image-xylogic-złuszczanie-my-peel


Xylogic linia MY PEEL


Linia MY PEEL to NOWOŚĆ Xylogic Professional – stanowi odpowiedź na potrzeby Pacjentów.

To powierzchowne pilingi chemiczne, stworzone przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Doskonale poprawiają kondycję skóry i likwidują niedoskonałości.
Aby uzyskać jak najlepsze efekty terapeutyczne, każdy zabieg pilingu chemicznego MY PEEL powinien zostać rozszerzony o dodatki do zabiegów w ampułkach Xylogic Professional. Dzięki temu można samodzielnie opracowywać unikalne protokoły zabiegowe, odpowiadające indywidualnym potrzebom Pacjentów. Wysokostężone, stabilne substancje aktywne w ampułkach zapewniają dużą skuteczność i wydłużone w czasie działanie oraz wysoki profil bezpieczeństwa w stosowaniu.

Xylogic. MY PEEL FAST PEEL

Piling powierzchowny przeznaczony do poprawy kondycji skóry i korygowania niedoskonałości. Formuła pilingu opiera się na połączeniu kwasu azelainowego (15-20%) i mlekowego (2-5%). Preparat posiada pH < 2,5.

Xylogic. MY PEEL PEEL MIX

Piling powierzchowny przeznaczony do poprawy kondycji skóry i korygowania niedoskonałości. Formuła pilingu opiera się na połączeniu kwasu migdałowego (15-20%), pirogronowego (7,5–10%) oraz salicylowego (1-2 %). Preparat posiada pH<2.   

Xylogic. MY PEEL MANDEL PEEL 50%

Piling powierzchowny przeznaczony do poprawy kondycji skóry i korygowania niedoskonałości. Zawiera w składzie kwas migdałowy w stężeniu 50%. Nie zawiera alkoholu. Preparat posiada pH<1-2.   

Każda linia zabiegowa uzupełniona jest produktami do pielęgnacji domowej w postaci serum i kremu.


Anti-Age -profilaktyka przeciwstarzeniowa

PROBLEM: Starzenie się skóry jest naturalnym procesem postępującym wraz z upływającym czasem. Z wiekiem zmniejsza się biologiczna aktywność komórek naszego organizmu,...


Anti-Redness - skóra naczynkowa

PROBLEM: Zaburzenia w krążeniu skórnym, rumień czy teleangiektazje mogą pojawić się przy każdym typie cery, niezależnie od wieku. Najczęściej problem skóry naczyniowej...


Depigmentation- skóra z przebarwieniami
PROBLEM: Przebarwienia to obecnie bardzo powszechny i trudny do wyleczenia problem. Powstawaniu plam sprzyja m.in. ekspozycja na słońce i promieniowanie UV, zaburzenia hormonalne, zażywanie...


Unikalne połączenie wielu substancji aktywnych biologicznie oraz innowacyjne receptury preparatów gwarantują natychmiastowy i spektakularny efekt terapeutycznyProdukty XYLOGIC dostępne są wyłącznie w wyselekcjonowanych gabinetach kosmetycznych i gabinetach medycyny estetycznej.

Image-xylogic-Danuta-Stenka


Marka stworzona przy użyciu najnowszych technologii, w odpowiedzi na najczęściej występujące problemy natury estetycznej. Skuteczność i bezpieczeństwo stosowania potwierdziły liczne badania oraz rekomendacje ekspertów w dziedzinie dermatologii i kosmetologii.Serdecznie  zapraszamy na indywidualne konsultacje.

Wróć do spisu treści