>

xylogic anti-rednes - Salon Urody Image Renata Zbaraszewska

Przejdź do treści
Oferta > zabiegi > złuszczające > produkty

XYLOGIC ANTI-REDNESS

Image--XYLOGIC ANTI-REDNESS

ANTI-REDNES

PROBLEM

Zaburzenia w krążeniu skórnym, rumień czy teleangiektazje mogą pojawić się przy każdym typie cery, niezależnie od wieku. Najczęściej problem skóry naczyniowej pojawia się u osób ze skórą wrażliwą, suchą, delikatną, skłonną do alergii. Cera naczyniowa wymaga stosowania odpowiednich preparatów, które zawierają substancje wzmacniające i uszczelniające naczynia krwionośne.


WSKAZANIE
XYLOGIC ANTI-REDNESS to gama preparatów przeznaczonych do pielęgnacji skóry naczyniowej.
Wyjątkowo skuteczne połączenie i synergia działania kilku substancji aktywnych wzmacnia ściany naczyń krwionośnych, zmniejsza ich przepuszczalność, a także reguluje mikrokrążenie. Odpowiedni dobór składników oraz unikalne receptury stanowią nie tylko doskonałą profilaktykę dla skóry naczyniowej, ale także aktywnie redukują istniejący rumień i zaczerwienienia. Preparaty te sprawdzają się również jako podtrzymanie efektów po zabiegach zamykania naczynek krwionośnych lub likwidacji rumienia za pomocą laseroterapii lub IPL. Niezwykle skuteczna formuła preparatów XYLOGIC ANTI- REDNESS oraz ich wyjątkowe działanie opiera się na transporcie substancji aktywnych w głąb skóry za pomocą nanosomów.


SKŁADNIKI AKTYWNE
Witamina C zawarta w preparatach linii ANTI-REDNESS oprócz właściwości antyoksydacyjnych i rewitalizujących działa również uszczelniająco i wzmacniająco na ściany naczyń krwionośnych. Działanie witaminy C wspomaga rutyna i witamina E, która dodatkowo chroni błony komórkowe i jest silnym antyoksydantem. Wysokie stężenie flawonoidów obecnych w ekstrakcie z arniki górskiej (kwercetyna i astragalina) doskonale uelastycznia i zmniejsza przepuszczalność naczyń krwionośnych, reguluje mikrokrążeniei stabilizuje witaminę C. Dodatek kwasu fitowego i ferulowego zapewnia bardzo silną ochronę antyoksydacyjną, ponadto kwas fitowy posiada właściwości chelatujące (wiąże
i pomaga usuwać z organizmu nadmiar żelaza), dzięki czemu przyspiesza wchłanianie popękanych naczynek.


WIDOCZNY EFEKT
Poprzez wzmacnianie i uszczelnianie ścian naczyń krwionośnych preparaty redukują rumień i zapobiegają pękaniu naczynek. Skóra staje się jędrna i odżywiona, zyskuje naturalny blask, a problem naczynek staje się mniej widoczny.

ANTI-REDNESS
nanoserum do skóry naczynkowej
protective nanoserum

15 ml

Wzmacnia naczynia krwionośne i chroni skórę naczynkową. Skóra staje się jędrna i odżywiona. Rumień oraz zaczerwienienia ulegają redukcji.

ANTI-REDNESS
dotleniający krem do skóry naczynkowej
protective oxygen cream

50 ml

Wzmacnia, regeneruje i chroni skórę naczynkową.
Skóra staje się dotleniona, rozświetlona i jędrna. Rumień oraz zaczerwienienia ulegają redukcji.  

Wróć do spisu treści