>

xylogic anti-age - Salon Urody Image Renata Zbaraszewska

Przejdź do treści
Oferta > zabiegi > złuszczające > produkty

XYLOGIC ANTI-AGE

Image-złuszczanie-XYLOGIC- ANTI-AGE

ANTI-AGE

PROBLEM
Starzenie się skóry jest naturalnym procesem postępującym wraz z upływającym czasem.
Z wiekiem zmniejsza się biologiczna aktywność komórek naszego organizmu, zdolność do regeneracji i odnowy komórkowej. Starzenie się skóry jest procesem złożonym, a pierwsze jego oznaki pojawiają się już ok. 30 roku życia. Jedną z takich oznak jest spadek poziomu nawilżenia i elastyczności skóry.
Komórki tracą zdolność do wiązania wody i zatrzymywania jej w naskórku. Zmniejsza się aktywność gruczołów łojowych, w związku z czym dochodzi do uszkodzeń płaszcza hydrolipidowego, który pełni funkcję naturalnej bariery ochronnej skóry. Przyczyną pogłębiającej się suchości jest również zmniejszenie ilości ceramidów (lipidów decydujących o stopniu nawilżenia i elastyczności skóry) w naskórku i naturalnego czynnika
nawilżającego (NMF). Zaburzenia i zmiany hormonalne zachodzące w okresie menopauzy są jedną z głównych przyczyn gwałtownego starzenia się skóry u kobiet. Deficyt estrogenów oraz progesteronu powoduje, że spada produkcja kolagenu i elastyny, skóra staje się cienka, wiotka, pozbawiona blasku, pojawiają się zmarszczki, bruzdy i przebarwienia. Dzięki prawidłowej pielęgnacji możemy przeciwdziałać procesowi starzenia się skóry i redukować jego oznaki.

WSKAZANIE
XYLOGIC ANTI-AGE to gama innowacyjnych preparatów pielęgnacyjnych, przeznaczonych do walki z oznakami starzenia się skóry. Preparaty XYLOGIC ANTI-AGE dzięki zastosowaniu innowacyjnych receptur i wielu składników aktywnych, skutecznie zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się skóry, a także redukują widoczne oznaki starzenia, takie jak: utrata elastyczności i jędrności, brak witalności, zmarszczki czy nierówności skóry.


SKŁADNIKI AKTYWNE
W preparatach XYLOGIC ANTI-AGE witamina C występuje w dużej ilości i stabilnej postaci, dzięki czemu wykazuje silne działanie antyoksydacyjne (chroni przez szkodliwym wpływem promieniowania UV i wolnych rodników, zapobiega utlenianiu lipidów i białek obecnych w naszej skórze) oraz stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu, elastyny i glikozaminoglikanów.
Połączenie witaminy C z ekstraktem z miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba) stanowi doskonałą synergiczną kombinację, aby jeszcze skuteczniej zapobiegać starzeniu się skóry. Wyciąg z miłorzębu japońskiego wspomaga nawilżenie skóry, wzmacnia i uszczelnia naczynia krwionośne, a flawonoidy w nim zawarte skutecznie eliminują wolne rodniki.
Dzięki temu skóra staje się bardziej elastyczna, a zmarszczki ulegają spłyceniu. Preparaty XYLOGIC ANTI-AGE zawierają bardzo dużą ilość antyoksydantów w postaci flawonoidów z miłorzębu japońskiego, polifenoli z winogron i zielonej herbaty. Polifenole stymulują także regenerację komórek i ich podziały, mają właściwości przeciwzmarszczkowe, przeciwzapalne i łagodzące. Substancją, która zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia i elastyczności skóry w terapii XYLOGIC ANTI-AGE, jest kwas hialuronowy, który transportowany jest w głąb skóry za pomocą nanosomów.
Dodatek heksapeptydu (argireliny) wspomaga działanie przeciwzmarszczkowe i napinające. Argirelina zapobiega powstawaniu zmarszczek mimicznych i wygładza te już istniejące poprzez specyficzny mechanizm działania na komórki mięśniowe.
Dzięki preparatom XYLOGIC ANTI-AGE, bogatym m.in. w dwa rodzaje szczególnych izoflawonów sojowych (genisteina i daidzeina), następuje szybki efekt w terapii skóry dojrzałej.

WIDOCZNY EFEKT
Wyjątkowe i synergiczne połączenie substancji aktywnych zawartych w preparatach XYLOGIC ANTI-AGE gwarantuje szybki i spektakularny efekt. Skóra staje się jędrna i odżywiona, zyskuje odpowiedni poziom nawilżenia oraz równomierny, zdrowy koloryt. Poprawia się owal twarzy a zmarszczki ulegają widocznej redukcji.
ANTI-AGE
krem liftingujący korygujący owal twarzy

phytolift face cream


50 ml

Koryguje owal twarzy, ujędrnia i rewitalizuje skórę. Skóra staje się gładka, elastyczna i rozświetlona. Zmarszczki ulegają redukcji. 

ANTI-AGE
hydro flash cream krem silnie rewitalizujący
hydro flash cream


50 ml

Głęboko nawilża i rozświetla skórę. Skóra staje się gładka i elastyczna. Zmarszczki ulegają redukcji. 

ANTI-AGE
ujędrniający krem do ciała
phytolift body cream


100 ml

Intensywnie napina i ujędrnia skórę. Skóra staje się gładka i elastyczna. Skuteczne zapobiega utracie gęstości skóry. 

ANTI-AGE
silnie rozświetlające serum przeciwzmarszczkowe
impact glowing serum

15 ml

Skutecznie chroni przed szkodliwym wpływem wolnych rodników. Skóra staje się rozświetlona i wygładzona. Zapobiega pojawieniu się pierwszych oznak starzenia.

ANTI-AGE
antyoksydacyjne serum przeciwzmarszczkowe
impact antioxidant serum

15 ml

Systematyczna odnowa i intensywna ochrona komórek przed wpływem wolnych rodników. Skóra staje się elastyczna, rozświetlona i wygładzona. Skuteczna redukcja głębokich zmarszczek. 

ANTI-AGE
silnie ujędrniające serum przeciwzmarszczkowe
impact firming serum

15 ml

Szybka i długotrwała redukcja zmarszczek. Skóra staje się wygładzona i ujędrniona. Zapobiega powstawaniu nowych zmarszczek.  

Wróć do spisu treści